Вокал для дітей

Кіра Макарова Учениця «JAM SESSION»

Творчий музичний центр «JAM SESSION» запрошує на уроки вокалу для дітей у Києві.  Записатися на уроки співу можна незалежно від вокальних навичок та здібностей дитини.

Навчання вокалу дітей – це чудова можливість відкрити та розвинути співочий талант дівчат і хлопчиків. Наші викладачі – дипломовані фахівці з багаторічним педагогічним та сценічним досвідом, намагаються завжди бути на одній хвилі з учнями. У нашому центрі проходять індивідуальні та групові заняття вокалом для дітей будь-якого віку.

Наші переваги:

З чого складається заняття?

Розпівка
Робота над диханням, артикуляцією
Вивчення пісень


Наші учні:

Унікальні програми навчання вокалу, розроблені спеціально
для дітей у «JAM SESSION»:

Пройшовши курс “MINIMAL” ви зможете:
– чисто інтонувати;
– освоїти ази дихання та артикуляції;
– підібрати та вивчити одну пісню на гідному рівні (2 пісні – 2 місяці).

Пройшовши курс “EXPRESS” ви зможете:
– чисто інтонувати;
– вільно володіти голосом;
– співати голосно, відкрито та без затиску зв’язок;
– підберете з викладачем репертуар та вивчіть 5 пісень;
– братимете участь у концертах від школи.

Пройшовши курс “PROFI”, ви зможете:
– чисто інтонувати;
– вільно володіти голосом;
– співати голосно, відкрито та без затиску зв’язок;
– підберете з викладачем репертуар та вивчіть 10 пісень на високому рівні;
– братимете участь у концертах від школи.

Пройшовши курс “EXPERT”, ви зможете:
– чисто інтонувати;
– вільно володіти голосом;
– співати голосно, відкрито та без затиску зв’язок;
– володіти вокальними прийомами, мілізмами;
– володіти стилістичним співом (за бажанням), jazz, рок-вокал і т.д.
– підберете з викладачем репертуар та вивчіть 20 пісень на високому рівні;
– отримайте повноцінну професійну підготовку до кастингів та телешоу;
– братимете участь у концертах від школи, повну участь у творчому артистичному житті центру;
– отримайте диплом про закінчення професійного курсу естрадного вокаліста “EXPERT”.

Залежно від обраного курсу, навчання триватиме від 1 до 12 місяців. З вартістю групових та індивідуальних занять ви можете ознайомитися на нашому сайті.

Чому варто віддати дитину на вокал?

Уроки співу – це розвиток не тільки вокальних здібностей дитини та освоєння технік дихання, артикуляції. На заняттях у центрі «JAM SESSION» діти отримують можливість:

  • Самовиражатися — у творчому середовищі безпечніше за підтримки однодумців реалізовувати свої думки та плани набагато продуктивніше та легше. Ми даємо можливість хлопчикам та дівчаткам співати та виступати перед вдячними глядачами, підтримуємо та розвиваємо співочі починання.
  • Підвищити самооцінку — регулярні заняття з досвідченими педагогами допомагають покращити вокальну техніку, а виступи на концертах школи вокалу — зміцнити впевненість у власних силах та здібностях.
  • Поліпшити концентрацію та пам’ять — на уроках вокалу учням потрібно запам’ятовувати мелодію, текст, паузи, ритм, повторювати спеціальні вправи. Працюючи над навичками запам’ятовування, діти розвивають зосередженість, уважність, що позитивно позначається на навчанні у школі та інших навчальних закладах.
  • Розвивати самодисципліну – захоплення цікавою справою привчає дитину не пропускати заняття, дисциплінує та вчить відповідальності. Позитивна мотивація, коли діти самі хочуть займатися, працює набагато ефективніше, ніж постійне нагадування батьків про важливість та необхідність навчання

Викладання вокалу дітям у нашій студії відбувається разом із організацією творчого дозвілля. Часто проводимо цікаві майстер-класи та навчальні семінари, влаштовуємо звітні та святкові концерти. Ми «за» ненудні заняття, де є місце імпровізації та творчості, є можливість проявити себе та вдосконалювати навички.

Індивідуальні та групові репетиції, живі виступи на концертах, неформальні музичні зустрічі ми передбачили все, щоб діти могли вчитися, розвиватися та спілкуватися в невимушеній обстановці.

Записати дитину можна на одну з 4 програм за напрямком Vocal: Minimal, Express, Profi, Expert. Кожна включає основні та додаткові вправи з вокалу для дітей. Приділяємо увагу основним принципам співу, впровадженню правильних вокальних технік. Розучимо з дитиною від 1 до 20 пісень на рівні, необхідному для виступів різного рівня: від шкільних концертів до підготовки до конкурсів та телешоу.

Запишіть дитину на пізнавальні та захоплюючі уроки вокалу у творчий центр Jam Session у Києві для гармонійного всебічного розвитку. Приймаємо заявки на перше заняття онлайн на сайті та по телефону.

При оплаті абонементу в день ПРОБНОГО заняття,
пробне заняття стане для вас безкоштовним!

Записатися на пробне заняття