Сертифікати

Сертифікат на курси від «JAM SESSION» – чудовий подарунок друзям та близьким на День народження, ювілей, весілля чи Новий рік. Захоплюючі уроки мистецтвом з педагогом приносять безліч задоволення, дозволяють випустити пару, знизити емоційну напругу.

Подарунковий сертифікат «JAM SESSION» однаково підійде і чоловікам, і жінкам. Музику люблять усі, потрібно лише подолати сором і зробити перший крок: подарунковий сертифікат на курс від «JAM SESSION» дозволить максимально розкрити потенціал і, можливо, знайти для себе улюблене хобі.

Для вас ми підготували такі варіанти ПОДАРУНКОВИХ СЕРТИФІКАТІВ!

  • на 4 індивідуальні заняття з вокалу, гри на гітарі, гри на фортепіано, гри на барабанах. Сертифікат підходить тим, хто хоче спробувати, але не впевнений у своїх здібностях. За 4 уроки у вас складеться уявлення про те, як проходить заняття, чи цікаві вам такі заняття, піде страх. 
  • на 8 індивідуальних занять з вокалу, гри на гітарі, гри на фортепіано, гри на барабанах. Чудовий подарунок для любителів музики та тих, хто з музикою кожну хвилину. 
  • «Фантазія»: сертифікат на 4 різних заняття ( 1 заняття – вокал + 1 заняття – гра на гітарі + 1 заняття – гра на барабанах + 1 заняття – гра на фортепіано) –  ідеальний варіант для тих, хто шукає себе і не знає, що  він хоче – виконувати пісні чи грати на музичному інструменті. 
  • «Мій сингл»: сертифікат на двогодинний урок з вокалу + запис улюбленої пісні в професійній студії звукозапису + відео вашої работи в студії звукозапису. Ідеальний варіант для швидкого результату. Запис пісні у справжній студії звукозапису – не просто подарунок, а пригода, яка запам’ятається на все життя. 
  • «Мій сингл+»: 4 уроки з вокалу + запис улюбленої пісні в професійній студії звукозапису + відео вашої работи в студії звукозапису. Оптимальний варіант для тих, хто не поспішає.

Комфортні умови  та професійні педагоги – ось запорука успішного результату!

Нам важливо, щоб кожен учень почував себе спокійно та впевнено.

Залишилися питання скоріше телефонуйте!

Записатися на пробне заняття