Уроки гри на барабанах

Запрошуємо на уроки гри на барабанах у творчому центрі «JAM SESSION»

Хочете засвоїти гру на барабанах, але вас лякає велика кількість теорії та незрозумілі терміни?
Наші заняття дозволять з легкістю розібратись в усьому!

Запрошуємо на заняття:

Після навчання ви зможете:

Чому варто навчатись грати на барабанах?

Наші учні

Відгуки

Що говорять наші учні про нас ?

Творчий музичний центр
5.0
На основі 26 відгуків
powered by Google
Andrii IvanovAndrii Ivanov
05:48 14 Feb 22
Ходімо сюди на музику. Душевні люди)
Oleksandra LytvynetsOleksandra Lytvynets
13:16 09 Feb 22
Я займалася на барабанах, викладач - Олексій. І це дуже круто! З урахуванням того, що я пішла зовсім з нуля, ніколи не займалася музикою ні в якому вигляді і взагалі боюся всяких вчителів, які стоять над душею і щось вимагають - все було цікаво, безболісно і результативно. Льоша – дуже терплячий вчитель, курс продуманий та надихає на продовження навчання. Сама школа - без пафосу, весела та стильна.) Дякую Jam Session!
KHRYSTYNAKHRYSTYNA
09:25 09 Feb 22
Сходили на пробне заняття з фортепіано, викладач Наталія, дуже доброзичлива та приємна людина. Все було чудово, викладач пояснює для новачків і головне вміщує купу теорії та практики в одне заняття! Однозначно раджу!
Син бере уроки фортепіано п'ять років. Йому подобається. Вчителі завжди знаходять підхід. І вчителі та адміністрація завжди привітні та в будь-якій ситуації йдуть назустріч. Проводять кілька разів на рік цікаві квартирники з концертом та подарунками.
Lidiia SerebriakovaLidiia Serebriakova
09:08 02 Aug 19
Дуже подобається! Отримала абонемент у подарунок, в захваті. Запис на зручний час, чудова викладач Анжеліка, яка розповість трохи корисної теорії, допоможе подолати скутість, гарно зазвучати голосу і вивчити улюблену пісню. Рекомендую!
Чудова вокальна студія! Викладачі – професіонали своєї справи, через кілька занять відчутні результати та хочеться співати все більше і більше! Після кожного уроку гарантовано гарний настрій та творчий настрій! Розташування школи хороше, оскільки добиратися дуже зручно, всього 5 хвилин ходьби від метро Нивки. Довго шукала хорошу вокальну студію, але відвідавши кілька уроків, зрозуміла, що в Jam Session я надовго!
js_loader

Ціни на абонементи

Пробне заняття

300 грн

4 заняття/місяць

2200 грн

8 занять/місяць

4000 грн

Пробне заняття

Це повноцінний урок, який триває 50 хвилин. На цьому занятті можна познайомитись з викладачем, спробувати зіграти нескладний біт та визначити цілі для майбутнього навчання.

*Пробне заняття можна отримати в подарунок при оплаті абонемента в день пробного заняття!

Записатися на пробне заняття