Викладачі вокалу

Тетяна, автор-виконавець пісень, композитор, поет-пісняр, викладач естрадного вокалу.

Тетяна"

Освіта: Тетяна закінчила Київське державне музичне училище ім. Р.М. Глієра, клас естрадного вокалу (з відзнакою), Національний університет культури та мистецтв (культурологія).

Тетяна працювала у різних поп, рок колективах (рок-гурт "Seven", гурт "X-Train"), виступала сольно з авторськими піснями. Брала участь у різних музичних фестивалях ("Зірки майбутнього", "Червона рута", "Шлягер" тощо).

У роботі з учнями для постановки голосу використовує різні методики викладання вокалу, що ґрунтуються на власному досвіді (італійська класична вокальна школа, методика Сета Ріггса, мелізматика Каріни Купер). Приділяє увагу постановці дихання, майстерності актора, ритміці та музичному слуху, розвитку артикуляції, а також коригує різні голосові зажими.

Тетяна наділена комунікабельністю, креативністю, інтелігентністю, позитивним мисленням, а також умінням відчувати людей та знаходити спільну мову.

Наш викладач переконана, що викладач музики (вокалу) в першу чергу має бути: фанатом своєї справи, любити людей, вміти донести знання «зрозумілою для учня мовою», цінувати індивідуальність кожної людини, допомагати повірити в себе та розкрити свій творчий потенціал!

Якби не музика, Тетяна стала б однозначно творчою особистістю, це просто не вбиваєма частина її. Ну, і звичайно ж – музика її душа та її життя! А ще в неї просто нескінчене бажання ділитися всім тим, що вона вміє, що може передати своїм учням, допомагати людям розкривати себе, висловлювати свої глибинні емоції та бажання, реалізовувати їх у творчості за допомогою співу!

Улюблені композитори: Антоніо Вівальді, Астор Пьяццолла, Едвард Гріг, Джузеппе Верді, Фрідерік Шопен.


Юлія, викладач естрадного та класичного вокалу

Юлія

Освіта: закінчила Київський інститут музики ім. Р.М. Глієра за спеціальністю "Музичне мистецтво" кваліфікація артист-вокаліст, артист хору, ансамблю, викладач фахових дисциплін. Клас викладача Новікова Люція Борисівна. Закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, напрям підготовки "Музичне мистецтво" професійна кваліфікація - бакалавр музичного мистецтва (соліст-вокаліст, диригент хору, артист хору, викладач фахових дисциплін).

Була учасницею молодіжного хорового колективу "Ispirazione". Співала в складі академічного хору студентів кафедри музичного мистецтва КНУКіМ " ANIMA". Була учасницею хорового колективу в Свято - Володимирському кафедральному соборі. Співала в хорі при Храмі імені Петра Калнишевського. Виступала у складі народного фольк гурту "Слов'янські забави" та народного вокального ансамблю Юр'ївські вечорниці. Співала у складі народної капели бандуристів "Україночка". Виступала сольно.

Лауреат Міжнародного фестивалю - конкурсу "Квітуча Україна" 1 місце. Учасник Міжнародного конкурсу "Джерело надій". Учасник Всеукраїнського конкурсу - фестивалю вокально - хорової музики " Квітнева феєрія". Учасник конкурсу молодих виконавців "Орфей".

В своїй роботі Юлія використовує елементи різних вокальних методик, в тому числі методику Сета Ріггза та застосовує індивідуальний підхід відповідно до потреб, цілей та здібностей учня.

Юлія дуже любить співати, грати на фортепіано, слухати музику, відвідувати концерти та приймати в них участь.

Юлія вважає,що викладач для учня - це помічник, друг, ідейний натхненник, людина , яка допоможе розкрити природні здібності і досягти успіху на обраному шляху.

Якби не музика, я б можливо стала кухарем, який слухає багато музики.

Юлія живе під девізом: "Ніколи не втрачайте надії на краще. Після найтемнішої ночі настає світлий день. А після зливи - яскраво світить сонце!"

Анжеліка, викладач естрадного та народного вокалу

Освіта: закінчила Київський національний університет культури і мистецтв, факультет музичного мистецтва, освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліст «музичного мистецтва» професійна кваліфікація артист вокаліст (соліст), викладач спеціальних дисциплін, керівник вокального ансамблю.

Має сценічний досвід роботи в естрадних та народних колективах (Український народний хор ім.С.Є.Павлюченко-КНУКіМ, вокально-інструментальний ансамбль "SoloMia"- Київ.). Сольно виступала з каверами на відомі пісні та авторським матеріалом. Почала працювати вчителем вокалу з 2016р.

Досвід роботи як соліста-вокаліста в “SoloMia”- це постійне вокальне тренування, участь і представлення пісень в ефірах на радіо UA Культура та інші, виступ із гуртом на різних сценах, концерти по всій Україні, виступ на телебаченні, робота з мікрофоном і хореографія під час співу, спів в ансамблі!

    У складі народного хору КНУКіМ брала участь у різних проектах та міжнародних конкурсах:
  • Міжнародний фольклорний фестиваль «Outumn tale» (Відень 2015) Лауреат 1 ступеня, Австрія;
  • Міжнародний фольклорний фестиваль "Корфу-2015" Греція (Лауреат 1 ступеня) (острів Корфу);
  • Міжнародний фольклорний фестиваль Outumn tale (Будапешт 2016) (Лауреат 1 ступеня) Угорщина;
  • VII-й Всеукраїнський фестиваль-конкурс колективів народних хорових співів імені Порфирія Демуцького (Лауреат 1 ступеня), (Київ 2016) Україна.
  • Міжнародний фольклорний фестиваль "Alegria-2017" (Лауреат 1 ступеня) Іспанія (Calella 2017)

 

Брала участь у проекті Eurovision songs contest Ukraine Kyiv 2017 (відкриття другого півфіналу конкурсу, музичний виступ ведучих, вокалістка хору). Брала участь у зйомках проекту Inspiration Films державного агентства України з питань кіно, фільм «Ігор Шамо. Постлюдія» (артист-вокаліст хору).

Методика Анжеліки для постановки та розвитку голосу будується індивідуально, з особистої практики, заснована на сучасних зарубіжних методиках: vocal method Cheryl Porter, методика Карини Купер (Cooper Phillip) і трохи «Speech Level Singing» Сета Ріггса, а також українських вітчизняних шкіл вокалу: Микиші М. (Практичні засади вокального мистецтва); Маслія К. (Виховання голосу співака)

Анжеліка впевнена, що викладач повинен передати свої вміння найкращим доступним чином, розкрити індивідуальність, заглиблюючись у деталі технічної та емоційної природи голосу учня. Розвинути стійкість і впевненість голосу не втративши відчуття внутрішнього дива та гармонії.

З учнями Анжеліка доброзичлива та справедлива, завжди націлена на результат.

Для Анжеліки спів, вокальне мистецтво – це спосіб виконання музики за допомогою не лише голосу, а й душі!

Живе під девізом: "Мета музики – чіпати серця." (І.С.Бах)


Викладачі гри на гітарі

Віктор, викладач гри на акустичній гітарі.

Творча діяльність

Артеменко ВикторОсвіта: закінчив Харківське музичне училище ім. Б.М.Лятошинського та Київський університет ім. Б.Грінченка.

Брав участь у конкурсах, музичних проектах, групах: Всеукраїнська музична олімпіада «Голос країни» 1 місце, Всеукраїнський конкурс «Музичний меридіан» 1 місце, Міжнародний музичний конкурс «Золота ліра» 1 місце.

Віктор навчає грі на гітарі, використовуючи такі методи викладання: методика А. Сеговія (постановка музичного апарату), гітарний метод А. Фраучі (постановка звуку).

Віктор вважає, що викладач музики в першу чергу має бути: уважний і чуйний до своїх учнів, щоб досягти кращого результату.

Улюблені композитори: Роланд Дьєнс, Сергіо Ассад, Борис Лятошинський, Густав Малер, Моріс Равель, Августин Барріос.

Віктор живе під гаслом: "У кожному з нас живе музикант". Крім музики захоплюється ралі та футболом.


Викладачі гри на барабанах

Ілля, викладач гри на барабанах.

Творча діяльність

ІлляОсвіта: закінчив Миколаївський коледж музичного мистецтва, наразі студент Київської музичної академії ім.Глієра

У викладанні Ілля завжди дотримується правила "від повільного до швидкого" і аж ніяк не навпаки та спирається на школу Tommy Igoe "The Groove Essentials".

На думку Іллі, викладач-це в першу чергу той, хто підкаже дорогу до саморозвитку, зможе відповісти на будь яке запитання і показати як правильно.

Музика для Іллі - це все життя. Де б він не знаходився, вона разом з ним.

Окрім музики Ілля любить готувати, тому якщо б не музика, можливо він би став кухарем.