Викладачі

Викладачі вокалу

Тетяна
автор-виконавець пісень, композитор,
поет-пісняр, викладач естрадного вокалу

Тетяна

Освіта: Тетяна закінчила Київське державне музичне училище ім. Р.М. Глієра, клас естрадного вокалу (з відзнакою), Національний університет культури та мистецтв (культурологія).

Тетяна працювала у різних поп, рок колективах (рок-гурт “Seven”, гурт “X-Train”), виступала сольно з авторськими піснями. Брала участь у різних музичних фестивалях (“Зірки майбутнього”, “Червона рута”, “Шлягер” тощо).

У роботі з учнями для постановки голосу використовує різні методики викладання вокалу, що ґрунтуються на власному досвіді (італійська класична вокальна школа, методика Сета Ріггса, мелізматика Каріни Купер). Приділяє увагу постановці дихання, майстерності актора, ритміці та музичному слуху, розвитку артикуляції, а також коригує різні голосові зажими.

Тетяна наділена комунікабельністю, креативністю, інтелігентністю, позитивним мисленням, а також умінням відчувати людей та знаходити спільну мову.

Наш викладач переконана, що викладач музики (вокалу) в першу чергу має бути: фанатом своєї справи, любити людей, вміти донести знання «зрозумілою для учня мовою», цінувати індивідуальність кожної людини, допомагати повірити в себе та розкрити свій творчий потенціал!

Якби не музика, Тетяна стала б однозначно творчою особистістю, це просто не вбиваєма частина її. Ну, і звичайно ж – музика її душа та її життя! А ще в неї просто нескінчене бажання ділитися всім тим, що вона вміє, що може передати своїм учням, допомагати людям розкривати себе, висловлювати свої глибинні емоції та бажання, реалізовувати їх у творчості за допомогою співу!

Улюблені композитори: Антоніо Вівальді, Астор Пьяццолла, Едвард Гріг, Джузеппе Верді, Фрідерік Шопен.

викладач естрадного вокалу

Юлія

Освіта: Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, магістр. Спеціальність: музичне мистецтво, професійна кваліфікація: Артист-вокаліст, викладач вищого навчального закладу.

Юлія зробила перший крок на сцену, коли їй було всього 4, тож має сценічний досвід вже понад 24 роки. В дитинстві брала участь та була призером міжнародних конкурсів в Україні, Болгарії та Словаччині, стала фіналісткою національного відбору пісенного конкурсу «Дитяче Євробачення».

Наразі Юлія має свій гурт, а також активно виступає сольно в Україні та за її межами, зокрема у Франції, Туреччині, на Мальдівах та Кіпрі.

Викладацький досвід — 8 років.
При формуванні своєї методики викладання Юлія опирається на багаторічний досвід співу в різних стилях, а також використовує сучасні зарубіжні методики vocal method Cheryl Porter, Карини Купер (Cooper Phillip) та інших світових зірок, які колись допомогли і їй знайти ключ до свободи свого голосу.

На уроках Ви зможете опанувати основи вокального дихання, артикуляції, музичного фразування, навчитеся співати вільно, насолоджуючись процесом.

 

викладач естрадного вокалу

Оксана

Освіта: закінчила Київську муніципальну академію музики ім. Р. М. Глієра за профілізацією «Спів естрадний» де здобула освітній ступінь «магістр», отримавши диплом з відзнакою.

Солістка академічного ансамблю пісні й танцю Національної Гвардії України! У 2019 році отримала звання Заслуженої артистки естрадного мистецтва України від Асоціації діячів естрадного мистецтва.
Її сценічне ім‘я AnnaBelle! У творчому доробку бронзовий хіт 3-го сезону музичного телепроекту «Край хіт. If” – «Твоїми словами», авторські пісні «Небезпечна», «Чекали-кохали», «Тільки для нас» лунають в ротації багатьох українських радіостанцій. Співпрацює з багатьма українськими авторами та аранжувальниками, а саме: Іриною Батюк, екс-солістом гурту «Гринджоли» Романом Калином, Владом Силіним, відомою хіт-мейкеркою Світланою Кравчук (співачка Ейра) та ін.
Викладацький досвід – 6 років.

Викладачі гри на гітарі

викладач гри на класичній та електрогітарі

Антон

Освіта: навчався в БФККМ ім. І. Карабиця за фахом “Класична гітара”, продовжує навчання в КМАМ ім. Р. Глієра за фахом “Електрогітара”, кафедра джазу.


Участь у проектах:
Лауреат призових місць численних всеукраїнський та міжнародних конкурсів (АртДомінанта, KharkivGuitarCompetition, Кам’янець-Подільский Фест, Провесінь та інші). Автор власних композицій. Приймав участь у народному оркестрі, та різного складу ансамблях, грає в “Big Band of Glier Academy”.

У викладанні користується методичними розробками Манілова, Молоткова для формування вільного мислення учня при грі на гітарі та базових навичок імпровізації. Для формування базових навичок володіння інструментом користується методами таких гітаристів як: Вілла-Лобос, Сеговія, Пако Де Люція.

викладач гри на класичній та електрогітарі

Сергій

Освіта: Навчався в Харківській Академії Культури.

Грав та працював в різних музичних колективах, кавер-проєктах, авторських гуртах, в складі яких також приймав участь в фестивалях, накшталт Червона Рута або Країна Мрій.

Методику викладання створює під кожного учня окремо, спираючись на особисті побажання та використовуючи основи володіння музичним інструментом (акустична/класична/електро-гітара).

Паралельно з викладацькою діяльністю займається написанням музики в різних жанрах, та «оживляє» ці аранжування в аудіо-редакторах.

Близько 5 років працював сесійним гітаристом, студійним звукорежисером та визвучував концертні майданчики, також в ролі звукорежисера.

Вважає музику найяскравішим інструментом вираження внутрішнього стану людини та її емоцій, і одночасно ліками та психологічним відпочинком, в залежності від стилю музики який вибирає для прослуховування.

Викладачі гри на барабанах

Ілля
викладач гри на барабанах

Ілля

Освіта: закінчив Миколаївський коледж музичного мистецтва, наразі студент Київської музичної академії ім.Глієра

У викладанні Ілля завжди дотримується правила “від повільного до швидкого” і аж ніяк не навпаки та спирається на школу Tommy Igoe “The Groove Essentials”.

На думку Іллі, викладач-це в першу чергу той, хто підкаже дорогу до саморозвитку, зможе відповісти на будь яке запитання і показати як правильно.

Музика для Іллі – це все життя. Де б він не знаходився, вона разом з ним.

Окрім музики Ілля любить готувати, тому якщо б не музика, можливо він би став кухарем.

Записатися на пробне заняття